Зручні та функціональні: декілька фактів про москітні сітки

З приходом теплої пори прокидається природа – розквітають ароматні квіти, починають свою нелегку працю комахи. Сьогодні убезпечити своє житло від проникнення небажаних літаючих гостей, пилу і бруду стало зовсім нескладно – достатньо встановити хороші москітні сітки на вікна та балконні двері. Вироби, створені з урахуванням усіх технологічних норм, також відмінно захищають приміщення від попадання квіткового пилку, здатного викликати напади алергії у схильних до неї людей. Та й відмивати підлогу від вуличного бруду кілька разів на день мало кому сподобається.

Як вибрати хорошу москітну сітку і що найперше потребує уваги при купівлі? Давайте розглянемо найбільш важливі моменти складного вибору.

Факт 1: безпека

Москітні сітки на вікнах є надійною перепоною носіям хвороботворних організмів – комахам, до того ж – відмінно захищають приміщення від попадання пилу, сміття, листя. Встановивши прості за функціональністю і нескладні за монтажем конструкції, ви будете впевнені – ніяким стороннім предметам не вдасться проникнути до вашого будинку.

Факт 2: екологічність

Ця функція безпосередньо випливає з основного призначення «москіток». Перепиняючи шлях комахам, ви позбавляєте себе від необхідності використання небезпечних для здоров’я репелентів. До того ж, повітря в кімнатах буде чистим і свіжим, оскільки не буде забруднене сторонніми домішками.

Факт 3: естетична привабливість

Сьогодні москітні сітки виготовляються з урахуванням нових дизайнерських віянь і ви легко оберете модель, яка стане окрасою вашого вікна. Злегка матова, сітка запобігає огляду ззовні внутрішнього оздоблення будинку, тобто, менше сторонніх поглядів будуть заглядати у вашу домівку.

Факт 4: простота і функціональність

Установка москітних сіток не потребує наявності спеціальних знань. Конструкція кріпиться до рами за допомогою зручних засувок і так само легко знімається. У міру необхідності ви можете мити сітку під струменем води або усувати забруднення серветкою чи щіткою.

Факт 5: міцність

Навіть якщо москітна сітка випала з вікна, вона збереже свою цілісність, адже обрамлення виробу виготовлене ​​з ударостійкого алюмінію. Сама рама «москітки» покрита стійкою фарбою, не схильною до впливу зовнішніх факторів і погоди. Такі сітки надовго збережуть естетичну привабливість і прикрашатимуть ваші вікна тривалий час.

З настанням холодів ви легко демонтуєте захисні сітки і приберете їх для зберігання – вони не займають багато місця. Вартість таких конструкцій невелика і сьогодні кожне красиве вікно може стати ще кращим, якщо доповнити його практичним і функціональним аксесуаром.