Як облаштувати душові та роздягальні?

Коли мова заходить про організацію простору приміщення, кожен бажає використати цей простір максимально ефективно, не втрачаючи при цьому зайвих квадратних метрів. Особливо це важливо, якщо потрібно облаштувати душові та роздягальні загального користування. Адже ними водночас можуть послуговуватись одразу декілька людей. То як забезпечити їм комфорт?

Найкращим рішенням буде система перегородок ALT 118.

Що це таке?

ALT 118 – це сучасні зручні та компактні перегородки, якими зазвичай облаштовують сантехнічні приміщення, роздягальні та душові. Сьогодні їх застосовують в:

 • офісах;
 • торгових центрах;
 • фітнес-клубах;
 • культурних і освітніх закладах.

Конструкція має вигляд міцного каркасу з алюмінієвого профілю. На нього можна встановити заповнення з вологостійкого матеріалу (ДСП).

Не обов’язково облаштовувати кабіни дверцятами – якщо так буде зручніше, можна обійтися без них. Наприклад, у примірочних замість дверцят часто використовують завісу.

Вибір є також у фурнітурі. Можна використати пластикову або сталеву.

Які переваги ALT 118?

Серед основних переваг, насамперед, треба виділити:

 • функціональність;
 • компактність;
 • надійність;
 • простий догляд.

Але цим позитивні аспекти далеко не вичерпані!

 1. Нескладний монтаж.
 2. Важливо те, що нерівності підлоги не є перешкодою для встановлення цієї системи. Компенсувати їх можна за допомогою шарнірних опор, що легко регулюються. До речі, конструкція надійно кріпиться до підлоги та має посилений верхній профіль, тому за її міцність можна не хвилюватись.

 3. Стильний зовнішній вигляд.
 4. Зовні такі перегородки виглядають дуже привабливо. Частково це пояснюється тим, що профіль для обкантовки завширшки лише 9,5 мм. При цьому він успішно приховує можливі недосконалості або пошкодження на матеріалі заповнення.

  Щодо дизайну, то немає ніяких обмежень – ви ладні обрати будь-який, аби створити приємний інтер’єр.

 5. Економічність.
 6. Легкі перегородки ALT 118 – це один з найбільш доступних та економічно вигідних варіантів. До того ж, за досить низьку ціну ви отримуєте можливість цікаво оформити приміщення та істотно заощадити вільний простір.

Зважаючи на всі переваги, важко не погодитись із тим, що система перегородок – це практично ідеальне рішення.облаштувати душові та роздягальні?