Чи сумісні офісні приміщення та комфорт?

Багато хто вважає, що комерційні приміщення несумісні із затишком. А, між іншим, саме атмосфера впливає на настрій та працездатність. Доведено, що коли в офісі комфортно та зручно, людина виконує свою роботу із задоволенням. Як досягти цього ефекту? Насправді, варто лише створити приємний інтер’єр, розмежувавши простір на функціональні зони. В цьому допоможе система офісних перегородок ALT 110.

Особливості ALT 110

Головна перевага такої системи полягає в тому, що вона вдало зонує приміщення. Це сприяє візуальному розділенню торгового залу на секції. Також за допомогою перегородок можна облаштувати один кабінет для кількох осіб, наділивши працівників власним простором. При цьому легко втілити в життя оригінальні дизайнерські ідеї.

Система перегородок може бути заввишки понад 3 метри – це гарантує затишок та дає можливість працювати в зручних умовах, не відволікаючись. Такий підхід актуальний в салонах краси, де немає можливості використовувати окремі кабінети, – клієнти можуть повністю розслабитися під час процедур.

Одвічною проблемою є скупчення телефонних, комп’ютерних та електричних кабелів. Вони не лише псують інтер’єр своїм виглядом, але і створюють незручності – через них можна перечепитися. До того ж, вони заважають під час прибирання. Профілі ALT 110 вирішують це питання – усі проводи прокладаються всередині конструкції. Так само легко сховати вимикачі та розетки.

Якими бувають перегородки?

Перегородки можуть мати прозоре або глухе заповнення.

  1. Прозоре заповнення.
  2. Скління буває одинарним або подвійним. Для організації торгових приміщень актуальним є одинарне скло. Так у вас буде змога продемонструвати свій товар. При цьому, вони захистять від шуму.

    Якщо облаштовувати треба офіс, тоді краще надати перевагу подвійному склінню. Товщина скла зазвичай складає 4-8 мм. Також є можливість вбудувати жалюзі для створення більш затишної атмосфери.

  3. Глухе заповнення.
  4. Якщо потрібне заповнення в 1 ряд, використовують МДФ (8 мм) або ДСП (10 мм).

Для подвійного заповнення можливе використання:

  • гіпсокартону;
  • гіпсовінілу;
  • ДСП;
  • МДФ.

Товщина цих або інших матеріалів має складати від 4 до 16 мм.

Сьогодні система ALT 110 дозволяє встановлювати двері в алюмінієвій рамі. Вид дверей на вибір замовника – одно- або двостулкові. При цьому застосовують «європаз», що дає можливість обирати будь-яку фурнітуру.

Переваги таких перегородок

Окрім того, що вони вигідно розподіляють простір, потрібно зазначити ще декілька факторів. По-перше, це простота монтажу. Для того, аби зібрати каркас та заповнити його, не треба багато часу. До того ж, швидко можна замінити кожен з елементів перегородки, якщо в цьому буде потреба.

По-друге, вам доступний величезний вибір серед усіх можливих варіантів оформлення. Адже пропонуються різні комбінації матеріалів: моделі з тонованим, декоративним або матовим склом, скляні або глухі секції. Ви ладні створити дизайн на свій смак!