Замовити зворотній зв'язок

Введіть ваше ім'я і номер телефону.
Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий термін

або зателефонуйте нам за номером
+38(067)6581248

Main facade image

Алюмінієві фасади

Алюмінієвий фасад є одним з найкращих варіантів зовнішнього оздоблення будівлі. Сучасний матеріал, що не піддається корозії, має надзвичайну міцність і довговічність в порівнянні з іншими варіантами оздоблення фасадів.

Дізнатись більше >

Facade-image-1

Facade-image-2

Свобода архітектурних форм

Сучасна архітектура вражає уяву. Часто для реалізації складних проектів використовуються алюмінієвий фасад. Такого роду конструкції мають не лише оригінальний вигляд, а й дозволяють реалізувати архітектурні плани, які ще в недалекому минулому вважалися нездійсненними. Можуть мати різноманітну форму: круглу, гнуту і майже будь-який розмір.

Дізнатись більше >


Широкий вибір склопакетів

Всі наші системи націлені на енергоефективність, звукоізоляцію і безпеку. Цих цілей можна досягти лише завдяки використанню сучасних, інноваційних склопакетів, які забезпечують комфортний мікроклімат, зменшують витрати на експлуатацію об'єкту нерухомості та гарантують безпеку.

Дізнатись більше >

Facade-image-3

Facade-image-4

Екологічність

Алюмінієвий профіль який використовується при виробництві фасадів є екологічно чистим матеріалом безпечним для людини і навколишнього середовища . Ці властивості він зберігає протягом всього строку експлуатації, по завершенні якого всі, без виключення, елементи системи алюмінієвих фасадів проходять вторинну переробку і не забруднює довкілля.

Дізнатись більше >

Second facade image

Виготовлення алюмінієвих фасадів

Сучасні алюмінієві фасади – це один з найкращих функціональних варіантів оздоблення споруди з зовнішньої сторони. Майстри компанії GlassBud використовують у виробництві матеріали високої якості, що мають відповідні сертифікати європейського зразка. Фірмові профілі не піддаються корозії, довговічні та надзвичайно стійкі до фізичних навантажень.

Свобода архітектурних форм

Пропонуємо для реалізації проектів будь-якої складності алюмінієві фасади, які вражають уяву своїми сучасними архітектурними характеристиками. Міцні конструкції приємно здивують оригінальним зовнішнім виглядом та дозволять легко відтворити плани, що раніше здавалися нездійсненними.

Виготовлені алюмінієві фасади в Білій Церкві представлені різними за формою типами:

  • круглими;
  • квадратними;
  • прямокутними;
  • гнутими.

Завдяки такій різноманітності конструкцій, привабливий вигляд гарантований будь-якій навіть найбільш непоказній будівлі. Додатково підвищується функціональність та ергономічність екстер’єру. На вибір представлена широка кольорова гама алюмінієвих профілів.

Асортимент склопакетів та їх переваги

Завдяки використанню інноваційних технологій та сучасних матеріалів, фірмові склопакети забезпечують ряд переваг:

  • енергоефективність;
  • безпеку;
  • звукоізоляцію;
  • комфортний мікроклімат;
  • зменшення витрат на експлуатацію споруди.

Замовивши алюмінієві фасади у Фурсах, вам можна буде не турбуватися про навколишнє середовище та своє здоров’я. Використовується лише екологічно чистий та безпечний алюмінієвий профіль, який зберігає свої властивості протягом усього періоду експлуатації. Потім метал підлягає вторинній переробці, тож не шкодить і довкіллю.

У процесі виготовлення виробів застосовують спеціальну технологію greenline, яка передбачає використання сировини без свинцю, – прогресивне енергоефективне рішення.

Фасадам від GlassBud притаманний високий рівень енергозбереження завдяки спеціальному напиленню на склопакетах. Втрати тепла мінімізуються, оскільки таке покриття відбиває теплове випромінювання від приладів опалення оселі.

Запропоновані склопакети мають у 2 рази більший показник опору теплопередачі, ніж аналогічні вироби у звичайних вікнах. Всі ці переваги призведуть до значної економії на комунальних послугах.

Компанія GlassBud гарантує детальне вивчення потреб замовника та використання найбільш якісних і безпечних матеріалів.

Зробіть заявку на безкоштовний замір

Контакти

м. Біла Церква,
вул. Гайок 265/1
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
м. Біла Церква,
б-р Олександрійський 107
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
с. Фурси
вул. Б. Хмельницького 4 (в`їзд з Білої Церкви)
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147