Замовити зворотній зв'язок

Введіть ваше ім'я і номер телефону.
Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий термін

або зателефонуйте нам за номером
+38(067)6581248

Main aluminium door

Наша компанія пропонує широкий вибір алюмінієвих дверей — розпашні, розсувні, двері гармошки, маятникові двері. Кожен знайде підходяще рішення для себе.


Розпашні алюмінієві двері

Двері класичного формату з підвищеною стійкістю до зносу і навантажень. використовується як в громадських місцях так і в приватних будинках. завдяки жорсткості конструкції двері не втрачають своїх функцій і радують Вас впродовж всього строку експлуатації.

Дізнатись більше >

Describe1

Describe2

Розсувні алюмінієві конструкції

Використовуються для заповнення віконних прорізів з великою площею засклення. Можуть бути як міжкімнатні так і зовнішні. Стильні, міцні, довговічні - при цьому всьому прості у використанні.

Дізнатись більше >


Двері гармошки

Дозволяють максимально відкривати світловий проріз, економлячи простір. Завдяки легкості і міцності алюмінію такі конструкції дуже довговічні та стійкі до впливу зовнішніх факторів: сонця, вологи, вітрових та механічних навантажень. Популярні при засклені басейнів, терас , веранд.

Дізнатись більше >

Describe3

Describe4

Маятникові двері

Двері які відкриваються в обидві сторони і повертаються у вихідне положення завдяки спеціальному дотягувачу. Призначені для приміщень з великим потоком людей: магазини, ресторани, лікарні. Не рідкість такі двері і в сучасному інтер`єрі житлових будинків і квартир.

Дізнатись більше >

Third aluminium door

Виготовлення та монтаж алюмінієвих дверей

Компанія GlassBud спеціалізується на виробництві та установці широкого асортименту дверних конструкцій з алюмінію. Фірмові вироби відрізняються високим рівнем якості та безпеки. Міста, де можна замовити особисто алюмінієві двері, – Біла Церква та Фурси.

Вироби від GlassBud забезпечать захищеність приміщення, гарантуючи 100% надійність та функціональність. Двері достатньо міцні й здатні легко витримати примхи нашого клімату, забезпечуючи максимальне збереження тепла в оселі.

Різновиди дверей з алюмінію

Фірмові вироби бувають наступних типів:

  • розпашні;
  • розсувні;
  • маятникові;
  • двері гармошки (у Білій Церкві можна оглянути виставкові екземпляри).

Кожен знайде оптимальний варіант для оселі чи іншої нерухомості.

Класичні конструкції наділені підвищеною стійкістю до фізичних навантажень та зносу. Їх можна застосовувати не лише у приватних помешканнях, а також і у громадських місцях, де  використання дверних блоків є більш інтенсивним. Висока ступінь функціональності виробів не знижується впродовж всього експлуатаційного строку завдяки жорсткості використовуваних профілів.

Пропонуємо придбати двері розсувні у Білій Церкві тим, хто бажає отримати найбільш прості у експлуатації вироби. Цей тип дверних блоків встановлюють переважно у випадках, коли потрібно засклити великі за площею отвори. Розрізняють зовнішні (балконні) або міжкімнатні конструкції. Фірмові розсувні моделі відрізняються довговічністю, міцністю та стильним дизайном.

Незвичні екземпляри, подібні до гармошки, дозволяють економити простір, максимально відкриваючи дверний отвір та впускаючи до приміщення багато світла. Довговічність і стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів (вітру, дощу, сонячних променів і механічних навантажень) досягається завдяки міцності та легкості використовуваного алюмінієвого профілю. Особливо актуальна ця пропозиція для власників приміщень з терасами, басейнами та верандами.

Виготовляємо також маятникові двері в Білій Церкві, які відкриваються в обидва боки. Повернення дверного полотна до початкового положення здійснюється за допомогою спеціального механізму (дотягувача). Маятникові конструкції незамінні у приміщеннях з великою прохідністю людей – комерційних спорудах (магазинах, лікарнях, офісах, ресторанах тощо).

Не втрачайте можливості замовити безкоштовний замір через сайт. Також з нетерпінням чекаємо на ваші дзвінки.

Зробіть заявку на безкоштовний замір

Контакти

м. Біла Церква,
вул. Гайок 265/1
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
м. Біла Церква,
б-р Олександрійський 107
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
с. Фурси
вул. Б. Хмельницького 4 (в`їзд з Білої Церкви)
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147