Замовити зворотній зв'язок

Введіть ваше ім'я і номер телефону.
Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий термін

або зателефонуйте нам за номером
+38(067)6581248

Main image

Ми пропонуємо індивідуальне проектування, виготовлення і монтаж цільноскляних конструкцій для різноманітних сфер застосування: цільноскляні інтер'єрні перегородки, вітрини, двері(розпашні, розсувні, маятникові), цільноскляні слайдерні системи для фасадів та інтерєрів, скляні козирки, елементи полу, огородження і балюстради, душеві кабіни


ЦІльноскляні конструкції

ЦІльноскляні конструкції - це стаціонарні перегородки, де кожна з секцій кріпиться до стелі чи підлоги. Це безмежна з точки зору дизайнера перегородка. Вона може бути побудована по колу, по кривій і під нахилом. Наші спеціалісти будуть раді Вам допомогти у виборі будь-якого варіанту.

Дізнатись більше >

Showcases-image-1

Showcases-image-2

Безрамне засклення

Система безрамного засклення дає можливість створювати суцільні скляні стіни без видимих рам, перемичок і стійок. Цей вид засклення не можна назвати “теплим”, але він надійно захищає від вітру, пилу, шуму і опадів. Температура тут піднімається мінімум на 10 градусві вище ніж на вулиці. При виробництві світлопрозорих конструкцій використовуються найсучасніші матеріали тому строк їх експлуатації складає не один десяток років.

Дізнатись більше >

Second image

Особливості безрамного засклення Панелі безрамного заскленння виготовлені ііз спеціального загартованого скла. Вони вільно пересуваються по направляючим. Таку терасу або балкон можна повністю відкрити, якщо зсунути всі секцію, де вони складаються в “книжку” і займають дуже мало місця. В закритому стані все заклення замикається на замок. З такою системою виникає відчуття повної присутності на вулиці

Third image

Вітрини і безрамне засклення

Сьогодні все більшої популярності набуває безрамне засклення. Це нова технологія оформлення балконів, лоджій та терас. Для цього використовують панелі безрамного засклення – скло розташовується душе щільно, утворюючи цільне полотно без використання рам.

До переваг можна віднести:

  • естетичний зовнішній вигляд;
  • велику площу проникнення світла;
  • надійний захист від вітру, дощу та пилу;
  • зручну конструкцію відкривання.

До речі, безрамне засклення передбачає декілька способів відкривання стулок. Перший варіант – класичне розпашне відчинення. Другий варіант актуальний для невеликих балконів – це відсунення стулок вбік, що дозволяє заощадити простір.

Технологія безрамного засклення передбачає встановлення спеціального міцного скла – це так зване загартоване скло. Воно здатне витримувати великі навантаження, тому розбити його надзвичайно важко. Але, навіть якщо ця неприємність станеться, скло не розіб’ється вщент – ризик поранитися дуже низький.

Надсучасні матеріали, використані при виробництві, збільшують строк експлуатації таких вікон. Проте є й недолік. Подібний вид засклення хоч і надійно захищає від вітру та шуму, не може гарантувати тепло. Температура буде вищою, ніж на вулиці, градусів на 10. Тож варто подумати про способи опалення.

Де застосовують таке засклення?

Найбільш актуальна така технологія при будівництві або реставрації торгових центрів та магазинів. Адже велике безрамне скло дозволяє продемонструвати товар у всій красі, від чого зростає продаж. З вулиці видно все, що є на вітрині – ніщо не відволікає від огляду продукції.

Також популярним є даний вид засклення в сучасних офісних будівлях, аптеках. Багато хто надає йому перевагу, оформлюючи веранди, тераси та лоджії. Це створює ефект повної присутності на вулиці – варто лише відсунути скляну секцію, аби вона склалася в «книжку».

Що ще ми пропонуємо?

У нас можна замовити якісні декоративні перегородки для офісу чи дому. Таке дизайнерське рішення дозволить зручно розмежувати простір на зони. Закріпити перегородки можна не тільки на підлозі – багато хто обирає кріплення до стелі. Будують їх по колу, по кривій та під нахилом.

Окрім того, ми виготовляємо:

  • цільноскляні слайдерні системи;
  • скляні козирки, елементи полу;
  • огородження та балюстради;
  • двері;
  • душові кабіни.

Потрібне індивідуальне проектування? Ви звернулися за адресою! Досвідчені спеціалісти радо допоможуть.

Зробіть заявку на безкоштовний замір

Контакти

м. Біла Церква,
вул. Гайок 265/1
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
м. Біла Церква,
б-р Олександрійський 107
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147
с. Фурси
вул. Б. Хмельницького 4 (в`їзд з Білої Церкви)
+38 (067) 6581248
+38 (063) 4481951
+38 (0456) 333147